Vremenska napoved - La Palla
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 41% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 54% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,23 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,23 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,36 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,43 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,43 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,03 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,66 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,93 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,93 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,69 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 1050 metrov visok vrh La Palla.