Vremenska napoved - La Noce
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,07 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,65 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,35 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 13% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 7% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,07 |
| 14% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,07 |
| 60% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,05 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,05 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 22% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 14% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,05 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,07 |
| 29% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 66% |
|
Vremenska napoved za vas La Noce.