Vremenska napoved - La Marzola
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 19% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,07 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 43% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,29 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,09 |
| 58% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 34% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,05 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,05 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,02 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,23 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,23 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,09 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,09 |
| 50% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,02 |
| 50% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 5% |
|
Vremenska napoved za 1737 metrov visok vrh La Marzola.