Vremenska napoved - La Favorita
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,01 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,51 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,08 |
| Oblačnost: | 73% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,01 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,69 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,86 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,37 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 60% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 43% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,01 |
| 26% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,01 |
| 22% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 51% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,1 |
| 56% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,1 |
| 63% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,01 |
| 33% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 77% |
|
Vremenska napoved za vas La Favorita.