Vremenska napoved - Kulmalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,64 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,62 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,08 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 70% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,02 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,02 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 3,52 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 3,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,51 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 2,51 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,42 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,52 |
| 90% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,24 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,38 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 1,83 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,83 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,55 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za planino Kulmalm.