Vremenska napoved - Kreuzberg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,33 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,97 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,24 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,34 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,39 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,31 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,31 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,31 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,23 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,23 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,74 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,74 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,61 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,79 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,79 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,51 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,05 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 60% |
|
Vremenska napoved za 337 metrov visok vrh Kreuzberg.