Vremenska napoved - Kremant
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,49 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,2 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 2,37 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 2,46 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 1654 metrov visok vrh Kremant.