Vremenska napoved - Kramerkogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 47% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,18 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 72% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 65% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,64 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 2,94 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,43 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,9 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,32 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,06 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,06 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,53 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,88 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,46 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,32 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,32 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,23 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,13 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,09 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,4 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 1802 metrov visok vrh Kramerkogel.