Vremenska napoved - König Laurin Wand - Croda di Re Laurino
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,16 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 1,25 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 1,34 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 50% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 1,56 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 1,44 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,47 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 1,47 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,24 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 64% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,03 |
| 76% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,03 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,01 |
| 55% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 84% |
|
Vremenska napoved za 2813 metrov visok vrh König Laurin Wand - Croda di Re Laurino.