Vremenska napoved - Kleiner Solstein
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,03 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0,34 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,42 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0,32 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0,45 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,45 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0,64 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,05 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0,03 |
| 43% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 37% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 32% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 24% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0,1 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,1 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,06 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,25 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,35 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,35 |
| 97% |
|
Vremenska napoved za 2637 metrov visok vrh Kleiner Solstein.