Vremenska napoved - Kleine Salve
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,16 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,37 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,36 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,81 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,56 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 1 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,32 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,04 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,08 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 65% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 65% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,02 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,02 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 43% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,08 |
| 60% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,18 |
| 86% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,18 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,16 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,11 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,52 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,52 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 1565 metrov visok vrh Kleine Salve.