Vremenska napoved - Jurići
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,71 |
| 95% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,14 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,41 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,07 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 2,07 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 2,17 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 2,17 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,94 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,77 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,77 |
| 82% |
|
Vremenska napoved za vas Jurići.