Vremenska napoved - Jelenčić
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0,7 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,07 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 4,27 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 5,5 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 5,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 2,02 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,87 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,98 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 2,94 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 1,77 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,67 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 1106 metrov visok vrh Jelenčić.