Vremenska napoved - Jagdhütte
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,08 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,02 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,37 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 3,05 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 1,52 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,25 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 1,18 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,64 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,98 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 1,05 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,41 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,88 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 2,47 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 2,47 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,6 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 2,87 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,87 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,98 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,41 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,84 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za kočo Jagdhütte.