Vremenska napoved - Ivano-Fracena
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 1,95 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 55% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 82% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 8h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 0,73 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 33 °C |
| 1,15 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 29 °C |
| 0,46 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 14h |
 |
| 37 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 32% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 14h |
 |
| 34 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 17h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 23h |
 |
| 24 °C |
| 0,02 |
| 44% |
|
Vremenska napoved za vas Ivano-Fracena.