Vremenska napoved - Irenberg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 37% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,13 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,2 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,01 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,2 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,42 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 1077 metrov visok vrh Irenberg.