Vremenska napoved - Ilovce
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 27% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 39% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 2,94 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 2,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,25 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 1,4 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 2,6 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 1,25 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 2 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 2,79 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 2,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,6 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,95 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,95 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,15 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,6 |
| 95% |
|
Vremenska napoved za 867 metrov visok vrh Ilovce.