Vremenska napoved - Idršek
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 51% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 2,7 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 2,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,69 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,1 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 2,7 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,21 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 2,19 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 2,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 2,11 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,8 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,8 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,8 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,99 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,99 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,6 |
| 95% |
|
Vremenska napoved za 813 metrov visok vrh Idršek.