Vremenska napoved - Huderbankspitze
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,23 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,5 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,71 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0,35 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,11 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 76% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 2,8 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,73 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 1,95 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 1,9 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 1,78 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 1,23 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 1,43 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 1,43 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,55 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,36 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0,28 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0,1 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0,08 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,06 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0,2 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,2 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 98% |
|
Vremenska napoved za 2318 metrov visok vrh Huderbankspitze.