Vremenska napoved - Hosskogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 49% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,25 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,58 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,52 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 1,74 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 1,1 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,05 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,66 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,18 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 1,02 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,33 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 1,67 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 1,67 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,54 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,77 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,77 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 1,81 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 2,51 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,51 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 1,99 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 1,31 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0,68 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,38 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,31 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 2366 metrov visok vrh Hosskogel.