Vremenska napoved - Hoher Zaun
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 2,08 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 2,09 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 1,99 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,79 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 2,59 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 2,59 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 1,69 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 1,89 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 1,89 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 1,59 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 1,09 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,79 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 3457 metrov visok vrh Hoher Zaun.