Vremenska napoved - Hochrettelstein
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,27 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,43 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 1,15 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 2,36 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,7 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,68 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,68 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,64 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,14 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,51 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,51 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,36 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 1,46 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,46 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 1,17 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,75 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,34 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,41 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,41 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,23 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 2220 metrov visok vrh Hochrettelstein.