Vremenska napoved - Hochlacken
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 57% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,02 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,04 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,52 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 3,76 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,04 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,12 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,67 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,15 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 1,23 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,51 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 2,01 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 2,44 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 2,44 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,65 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 2,92 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,92 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 2,26 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,57 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,9 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,64 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,58 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 1026 metrov visok vrh Hochlacken.