Vremenska napoved - Hochfürleg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,4 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,99 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,02 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 1,46 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,97 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,61 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,43 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 1,31 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,09 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 2,09 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 2,07 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 1,66 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,77 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 1,77 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 1,56 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 1,11 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,92 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,73 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0,35 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,16 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,22 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,33 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,35 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 2942 metrov visok vrh Hochfürleg.