Vremenska napoved - Hirschkogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,18 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,32 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,56 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 1,42 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 2,76 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,27 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,82 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,89 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 2,23 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 2,23 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 2,04 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,74 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,34 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,06 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,85 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,89 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 2,52 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 2,52 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,8 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 732 metrov visok vrh Hirschkogel.