Vremenska napoved - Hirschkarspitze
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,18 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,24 |
| 83% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,24 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,47 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,54 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 1,46 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,98 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,88 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,4 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,6 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 1,6 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 1,59 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 1,21 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,83 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,83 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,41 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,16 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,06 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,1 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,54 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,54 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 2119 metrov visok vrh Hirschkarspitze.