Vremenska napoved - Hintere Fundusalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 67% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,11 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,66 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,06 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,31 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,34 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,47 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,09 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,09 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 51% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 50% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,08 |
| 77% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,08 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,08 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,06 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,12 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,12 |
| 95% |
|
Vremenska napoved za kočo Hintere Fundusalm.