Vremenska napoved - Hintere Aschbachalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,23 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,25 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,11 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,15 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,83 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 3,45 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 3,45 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 2,83 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 2,67 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,92 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 2,27 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 2,86 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 2,86 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 1,87 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,07 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,63 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,06 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,03 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,25 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,12 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za planino Hintere Aschbachalm.