Vremenska napoved - Hengst
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 1,88 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,9 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,67 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,43 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,21 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,97 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,97 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,42 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,16 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,16 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,04 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,16 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 2076 metrov visok vrh Hengst.