Vremenska napoved - Heimalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 15% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,63 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,83 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,46 |
| 90% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,46 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,59 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,03 |
| 46% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,26 |
| 82% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,46 |
| 92% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,49 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,53 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,13 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 67% |
|
Vremenska napoved za kočo Heimalm.