Vremenska napoved - Haunold - Rocca dei Baranci
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,15 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,07 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,9 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 1,79 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 1,52 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,42 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 2,42 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 1,6 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,05 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,05 |
| 91% |
|
Vremenska napoved za 2937 metrov visok vrh Haunold - Rocca dei Baranci.