Vremenska napoved - Gusèla del Vescovà
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 14% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 25% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,02 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 84% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,03 |
| 29% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 6% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,09 |
| 26% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,26 |
| 60% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,26 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,09 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 16% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,05 |
| 23% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,05 |
| 62% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,02 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 4% |
|
Vremenska napoved za 2365 metrov visok vrh Gusèla del Vescovà.