Vremenska napoved - Guglia Jacek
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,26 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 3,54 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 1,79 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 1,78 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 1,4 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,4 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 1,32 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,85 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,85 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,65 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,06 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 84% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,2 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,2 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,03 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 78% |
|
Vremenska napoved za 2335 metrov visok vrh Guglia Jacek.