Vremenska napoved - Guastalla
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,61 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,93 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,4 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,63 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,04 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,04 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 28% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 26% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 62% |
|
Vremenska napoved za mesto Guastalla.