Vremenska napoved - Grubstein
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 63% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,09 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,98 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,3 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 2,91 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 1,51 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,27 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 1,16 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,64 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,96 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,02 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,39 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,84 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 2,4 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 2,4 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,54 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 2,77 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,77 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,91 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,36 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,61 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,61 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 2036 metrov visok vrh Grubstein.