Vremenska napoved - Großgmain
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 51% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,41 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,11 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,54 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 2,09 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,1 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,7 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,09 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,92 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 2,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 2,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,68 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 2,01 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 2,09 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 2,09 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,97 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,32 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,77 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,17 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,33 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za vas Großgmain.