Vremenska napoved - Großer Mitterberg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,23 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,24 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,13 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,07 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,03 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 3,89 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,66 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,15 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,53 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0,53 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,46 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,17 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,02 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,62 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,48 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 1,74 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 1,74 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,65 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,38 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 1231 metrov visok vrh Großer Mitterberg.