Vremenska napoved - Großer Leckerkogel
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 61% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,38 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,51 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 1,14 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 2,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,81 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,53 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,67 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,39 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,46 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,46 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,14 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 2,01 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 2,01 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,84 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,53 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,91 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,91 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 1,39 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,88 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,54 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,47 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,52 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 1742 metrov visok vrh Großer Leckerkogel.