Vremenska napoved - Greizer Spitze
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 51% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,05 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,05 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,05 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0,45 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,32 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,32 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,63 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 3010 metrov visok vrh Greizer Spitze.