Vremenska napoved - Graue Spitze
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,41 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,89 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 1,18 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0,88 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 76% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 2,33 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,33 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 2,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 1,95 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 1,57 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 1,04 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 1,2 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,54 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,41 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,33 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0,12 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,08 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,04 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,12 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 98% |
|
Vremenska napoved za 2552 metrov visok vrh Graue Spitze.