Vremenska napoved - Gottschallalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,16 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 52% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 74% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,73 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,73 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,54 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,68 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,68 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 52% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,34 |
| 77% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,82 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,82 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,41 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,15 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 84% |
|
Vremenska napoved za planino Gottschallalm.