Vremenska napoved - Gonhorn
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,87 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 1,55 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,48 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 1,57 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 1,6 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,06 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,86 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0,86 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0,03 |
| 60% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,45 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0,45 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 2649 metrov visok vrh Gonhorn.