Vremenska napoved - Gleirschspitze
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,23 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,74 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,64 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0,16 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 74% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 2,23 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,23 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 2,01 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 1,98 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 1,64 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 1,26 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 1,26 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0,56 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,26 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,2 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0,07 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,05 |
| 92% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,03 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,09 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,09 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 97% |
|
Vremenska napoved za 2317 metrov visok vrh Gleirschspitze.