Vremenska napoved - Glättespitze
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,74 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -14 °C |
| 1,34 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -15 °C |
| 0,98 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,89 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -15 °C |
| 0,32 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -13 °C |
| 0,65 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0,41 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,54 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0,53 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -13 °C |
| 0,09 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| -14 °C |
| 0,05 |
| 57% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 51% |
|
| 5h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 52% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0,09 |
| 77% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0,13 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0,13 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,07 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,21 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,21 |
| 97% |
|
Vremenska napoved za 3133 metrov visok vrh Glättespitze.