Vremenska napoved - Gerbido
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 3,95 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 13% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,81 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 2,38 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,91 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 3,11 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 32% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 10% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,05 |
| 46% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,32 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,32 |
| 67% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 7% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 49% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 68% |
|
Vremenska napoved za vas Gerbido.