Vremenska napoved - Gazzolo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,11 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,93 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,54 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,87 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,72 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,33 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 31% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,02 |
| 15% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,02 |
| 44% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 38% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 49% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,04 |
| 57% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,04 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,01 |
| 58% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,01 |
| 27% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,04 |
| 71% |
|
Vremenska napoved za vas Gazzolo.