Vremenska napoved - Gamsspitzl
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,12 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,54 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 1,97 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,77 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,74 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,21 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,12 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,84 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,66 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,39 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,37 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,37 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,06 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,25 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 2340 metrov visok vrh Gamsspitzl.