Vremenska napoved - Gamsburg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 27% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 46% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 83% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,07 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,8 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,23 |
| 92% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,15 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,7 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,97 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,97 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,67 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 2729 metrov visok vrh Gamsburg.