Vremenska napoved - Gambugliano
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 33% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,21 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,63 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 2,03 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,48 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 3,64 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 3,64 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,91 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,91 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,23 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,16 |
| 69% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 84% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,07 |
| 61% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,07 |
| 60% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,07 |
| 59% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,1 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,03 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 76% |
|
Vremenska napoved za vas Gambugliano.