Vremenska napoved - Gaisberg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,87 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,33 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 3,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,28 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,1 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,84 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,92 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,06 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,47 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,87 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 1,18 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 1,46 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,75 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 2,37 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 2,37 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 1,58 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 2,44 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,44 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,9 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 1,31 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,78 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,74 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 1267 metrov visok vrh Gaisberg.